Wyniki konkursu plastycznego : Zaprzęg Świętego Mikołaja
Przedszkole i klasy „0”
I miejsce
Blanka Balińska – Sekcja plastyczna Pruszynek
Piotr Todorski kl.„0” - ZO Nowe Iganie
II miejsce
Natasza Sobańska kl.„0” - ZO Nowe Iganie
Marta Gałecka kl.„0” - ZO Nowe Iganie
III miejsce
Kornelia Kosmala kl.„0” - ZO Nowe Iganie
Gabriela Kozioł kl.„0” - ZO Nowe Iganie
Wyróżnienia:
Leon Chlebowski -PP w Białkach
Iza Wasiluk - Sekcja plastyczna w Pruszynku
Szkoła podstawowa I-III
I miejsce
Wiktoria Kosieradzka kl.III - ZO Nowe Iganie
Kamila Łobejko kl. III - SSP STO Siedlce
II miejsce
Ewelina Kulesz kl II a
Natasza Przestrzelska kl. I - Sekcja plastyczna w Błogoszczy
III miejsce
Gabriela Adamczyk kl. IA - ZOW Strzała
Nikola Pieńkowska kl. Ib - ZO Nowe Iganie
Wyróżnienia:
Dawid Dudek - SP w Mokobodach
Dawid Marciniak - ZO Nowe Iganie
Marta Łubkowska kl I - ZO Pruszyn
Klaudia Niewianowska - SP w Mokobodach
Adrianna Kowalewska kl.I - ZOW Strzała
Julia Zdunek – Sekcja plastyczna w Pruszynku
Krystian Kloge kl. II - SSP STO w Siedlcach
Szymon Stefanowicz kl I – ZO Pruszyn
Klasa IV-VI
I miejsce
Julia Chmielewska kl. IV - ZOW Strzała
II miejsce
Alicja Bocianowska kl. IV - SSP STO w Siedlcach
Adrian Prostasiuk kl. IV - SSP STO w Siedlcach
III miejsce
Adrianan Bielak kl. IV - ZO Pruszyn
Dawid Chojnacki kl. V – SP Nr 10 w Siedlcach
Wyróżnienia:
Kacper Leszczyński kl. V - SP Katolicki Zespół Edukacyjny w Siedlcach
Wiktoria Borowik kl. VI - ZO Nowe Iganie
Andżelika Łagodzińska kl. V - ZOW Strzała
Aleksandra Alaba kl. V - ZOW Strzała
Iga Wojciuk kl. VI - SP nr 11 w Siedlcach
Klaudia Rembel kl. VI – SP nr11 w Siedlcach
Gimnazjum
I miejsce
Wiktoria Witkowska kl. IIa - PG nr3 w Siedlcach
II miejsce
Julia Latecka kl. III - PG nr2 w Siedlcach
III miejsce
Urszula Jagiełło kl. III PG w Pruszynie
Wyróżnienia:
Wiktoria Tybulczuk kl. III - PG nr 2 w Siedlcach
Jakub Kielak kl. III – PG nr 2 w Siedlcach
Natalia Niedziółka kl. III- PG w Strzale
Cezary Ługowski kl. III – PG w Strzale
Błażej Misiura kl. III – PG w Strzale
Wszystkim gratulujemy wykonania wspaniałych prac plastycznych. Nagrody prześlemy pocztą lub dostarczymy osobiście na adres szkół, przedszkoli.